PROJEKTY WSPÓŁFINANSOWANE ZE ŚRODKÓW FINANSOWYCH OTRZYMANYCH W RAMACH PROGRAMÓW: "Współpraca z Polonią i Polakami za granicą."

Stowarzyszenie Odra-Niemen od 2011 roku realizuje projekty polonijne, na które zdobywa fundusze  z różnych źródeł. Projekty współfinansowane ze środków finansowych otrzymanych w ramach programu "Współpraca z Polonią i Polakami za granicą", były możliwe dzięki dotcjom z Senatu RP, Ministerstwa Spraw Zagranicznych czy Ministerstwa Edukacji Narodowej. Zadanie realizowane dla i wespół z Polakami  z różnych krajów to nasza duma i radość. Otrzymaliśmy wiele nowych doświadczeń, nawiązaliśmy niezwykłe przyjaźnie i wykonujemy ważne projekty. Mamy poczucie, że jesteśmy bardzo pozytywnie oceniani przez polskie środowiska zza granicy, za rzetelność, profesjonalizm, skuteczność i współpracę opartą o wzajemny szacunek, życzliwość, słuchanie potrzeb partnerów, kontynuację ważnych projektów. 

Dziękujemy naszym partnerom za zaufanie. Poniżej historia naszych wspólnych działań, ktore mogły się odbyc dzięki wsparciom dotacyjnym.

PROJEKTY WSPÓŁFINANSOWANE ZE ŚRODKÓW FINANSOWYCH OTRZYMANYCH  W RAMACH PROGRAMÓW: "Współpraca z Polonią i Polakami za granicą w 2016 r."


REGRANTING - KONKURS PROJEKTÓW POLONIJNYCH - PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY ZE ŚRODKÓW FINANSOWYCH OTRZYMANYCH Z KANCELARII SENATU RP.

PROJEKTY WSPÓŁFINANSOWANE ZE ŚRODKÓW FINANSOWYCH OTRZYMANYCH  W RAMACH PROGRAMÓW: "Współpraca z Polonią i Polakami za granicą w 2015 r."

 

REGRANTING - KONKURS PROJEKTÓW POLONIJNYCH - PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY ZE ŚRODKÓW FINANSOWYCH OTRZYMANYCH Z MINISTERSTWA SPRAW ZAGRANICZNYCH W RAMACH KONKURSU NA REALIZACJĘ ZADANIA "Współpraca z Polonią i Polakami za granicą w 2015 r."

 

PROJEKTY EDUKACYJNE WSPÓŁFINANSOWANE ZE ŚRODKÓW FINANSOWYCH OTRZYMANYCH Z MINISTERSTWA EDUKACJI  NARODOWEJ W RAMACH  KONKURSU NA REALIZACJĘ ZADANIA "Pomoc Polonii i Polakom za granicą w 2015 r." 

 

PROJEKTY WSPÓŁFINANSOWANE ZE ŚRODKÓW FINANSOWYCH OTRZYMANYCH  W RAMACH PROGRAMÓW: "Współpraca z Polonią i Polakami za granicą w 2014 r."

 

PROJEKTY WSPÓŁFINANSOWANE ZE ŚRODKÓW FINANSOWYCH OTRZYMANYCH Z MINISTERSTWA SPRAW ZAGRANICZNYCH W RAMACH KONKURSU NA REALIZACJĘ ZADANIA "Współpraca z Polonią i Polakami za granicą w 2014 r."

 

PROJEKTY WSPÓŁFINANSOWANE ZE ŚRODKÓW FINANSOWYCH OTRZYMANYCH Z MINISTERSTWA EDUKACJI  NARODOWEJ W RAMACH KONKURSU NA REALIZACJĘ ZADANIA"Pomoc Polonii i Polakom za granicą w 2014 r."

 

PROJEKTY WSPÓŁFINANSOWANE ZE ŚRODKÓW FINANSOWYCH OTRZYMANYCH  W RAMACH PROGRAMÓW: "Współpraca z Polonią i Polakami za granicą w 2013 r."

                       

Zadania realizowane w ramach zlecenia przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych oraz  Ministerstwa Edukacji Narodowej:

 

 

PROJEKTY WSPÓŁFINANSOWANE ZE ŚRODKÓW FINANSOWYCH OTRZYMANYCH  W RAMACH PROGRAMÓW: "Współpraca z Polonią i Polakami za granicą w 2012 r."

 

Zadania realizowane w ramach zlecenia przez Kancelarię Senatu RP oraz ze środków finansowych otrzymanych od Ministerstwa Spraw Zagranicznych, Ministerstwa Edukacji Narodowej w ramach konkursu na realizację zadania "Współpraca z Polonią i Polakami za granicą":


 

PROJEKTY WSPÓŁFINANSOWANE ZE ŚRODKÓW FINANSOWYCH OTRZYMANYCH  W RAMACH PROGRAMÓW: "Współpraca z Polonią i Polakami za granicą w 2011 r." 

 Zadania realizowane w ramach zlecenia przez Kancelarię Senatu RP: