PACZKA NA WIELKANOC DLA ŻOŁNIERZY AK NA BIAŁORUSI

Na wniosek Pani Weroniki Sebastianowicz, Prezes Stowarzyszenia Żołnierzy AK na Białorusi, zapraszamy Państwa do kolejnej wspólnej akcji. Na Białorusi żyje obecnie ok.90 byłych żołnierzy AK, większość to ludzie w podeszłym wieku, schorowani i żyjący w niedostatku. W związku ze zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi organizujemy akcję zbierania paczek żywnościowych dla byłych żołnierzy AK na Białorusi. Ustaliliśmy najważniejsze produkty, które powinny znajdować się w paczkach: kawa, herbata, kakao, szynka w puszcze, słodycze, ciastka.

Jeżeli chcą Państwo pomóc w ten lub inny sposób Polakom na Białorusi, proszę o

kontakt z biurem Stowarzyszenia ODRA NIEMEN.

Zbierzmy 90 paczek dla polskich kombatantów na Święta Wielkanocne!!!

Zapraszam do współpracy
Ilona Gosiewska
Tel. 71 3555202

Raport z realizacji I CZĘŚCI zadania

Po 13.04.2010, po zakończeniu akcji wielkanocnej, otrzymywaliśmy w dalszym ciągu paczki z darami dla kombatantów AK na Białorusi. Informujemy, że w dniu 13.05.2010 przekazaliśmy resztę darów, Pani Prezes Stowarzyszenia Żołnierzy AK na Białorusi - Weronice Sebastianowicz. Paczki następnie zostały przekazane kombatantom na Białorusi. Zamieszczam poniżej kilka zdjęć z tego spotkania.

Zarząd naszego Stowarzyszenia pragnie jeszcze raz z całego serca podziękować Wszystkim darczyńcom, za serce, zrozumienie, życzliwość przy okazji tego zadania.

Przekazanie paczek

W Białymstoku 13.05.2010 przekazaliśmy paczki Pani Prezes Stowarzyszenia AK na Białorusi Weronice Sebastianowicz.

Stowarzyszenie ODRA NIEMEN zapewnia o kontynuacji podobnych akcji przy okazji kolejnych świąt. Będziemy informowali o innych zadaniach realizowanych dla żołnierzy AK na Białorusi.